אתרי המפלגה
חיפוש באתרי המפלגה
 
חדשות שהתפרסמו היום על מרצ
Sun Aug 1 12:01:00 2021  הקרב מתחמם במליאת הכנסת: מי יהיו הנציגים בוועדה לבחירת שופטים - מעריב
Sun Aug 1 10:44:14 2021  ניצן הורוביץ מאיים: "זו ממשלת ימין, לא נישאר" - סרוגים - סרוגים
Sun Aug 1 06:00:00 2021  למרות הסחבת במערכת המשפטית: החל המאבק להקמת בתי דין לעבירות מין - מעריב
Sat Jul 31 23:57:04 2021  מתקפה נגד השר: "לא מבין כלום בבריאות" - כיכר השבת
Sat Jul 31 22:06:00 2021  הסכמות במשרדי הממשלה על התקציב, האתגר: ההצבעות בכנסת - ynet.co.il
Sat Jul 31 21:43:50 2021  המבחן הגדול: לראשונה זה 3 שנים - הממשלה מאשרת תקציב - כלכליסט
Sat Jul 31 21:00:00 2021  ההסתדרות הציונית העולמית: לפרק את הפיגומים - הארץ
Sat Jul 31 20:49:00 2021  בעקבות הריאיון: מתקפה ב'מרצ' על יאיר גולן - בחדרי חרדים
Fri Jul 30 21:08:00 2021  מאיר עוזיאל | המדינה שלנו הפכה להיות מדינת רוקולה, הכיצד? - מעריב
Fri Jul 30 19:14:00 2021  במרצ ממשיכים לאיים: אם תקציב הבריאות לא יגדל - נצביע נגד אישור התקציב - וואלה! חדשות
Fri Jul 30 15:28:50 2021  מקורב לבנט: "אם נדבר על הסוגיה הפלשתינית – הממשלה תתמוטט" - Israel Hayom
Fri Jul 30 10:18:00 2021  יאיר גולן מפתיע: "המתנחלים? אזרחים שומרי חוק" - בחדרי חרדים
Fri Jul 30 10:12:00 2021  מירי רגב: "צר לי בשביל מדינת ישראל שזו הממשלה שלה, נוכלים" - מעריב
Fri Jul 30 07:09:12 2021  מרצ מובילה מגעים מול הפלסטינים בברכת רה"מ בנט - גלובס
Thu Jul 29 23:21:07 2021  "הרוב בכנסת זעום, אבל התקציב יעבור" - Israel Hayom
Thu Jul 29 10:12:30 2021  איש מרצ תוקף: מסוכן שילדי ישראל נמצאים באחריותה - סרוגים - סרוגים
Thu Jul 29 08:13:00 2021  סגן שר הכלכלה נגד רפורמת חוק ההסדרים בתחום הגנת הצומח: "לא ניתן לזה לעבור, זה לא יקרה" - מעריב
Wed Jul 28 21:32:00 2021  משרד הבריאות הפלסטיני: ישראל תכיר בתעודת המתחסן שמנפיקה הרשות - הארץ
Wed Jul 28 19:28:07 2021  הח"כים מהעבודה משכו את חתימתם מהמכתב נגד בן אנד ג'ריס - Israel Hayom
Wed Jul 28 17:03:50 2021  ח"כ יאיר גולן בעד החרם? "ערים ביו״ש אינן בישראל" - סרוגים
Wed Jul 28 15:52:57 2021  קונצנזוס נדיר בכנסת: 90 ח"כים נגד החלטת בן אנד ג'ריס - סרוגים
Wed Jul 28 13:02:00 2021  גלית דיסטל: "אישה נאנסה בדרום ת"א, למה אף אחד לא מדבר על זה?" - מעריב
Tue Jul 27 20:00:00 2021  מי מתנכל לחוק האקלים - הארץ
Tue Jul 27 15:26:25 2021  "כל מילימטר שיכרסם במדיניות הממשלה הקודמת ייחשב להישג" - שיחה מקומית
Tue Jul 27 14:44:32 2021  מדינת כל שמאלניה, כל ערביה וכל להט"ביה - סרוגים - סרוגים
Tue Jul 27 13:05:00 2021  אורלי לוי-אבקסיס: מרב מיכאלי ביקשה להשתמש במצע של המפלגה שלי - מעריב
Tue Jul 27 12:25:03 2021  ישיבת אוהל יוסף הריעה ליו"ר הנהלת מרצ - כיכר השבת
Tue Jul 27 06:14:00 2021  סימון החקלאים כאחראים ליוקר המחיה הוא טעות. הבעיה נמצאת במקום אחר - TheMarker
Mon Jul 26 17:00:32 2021  משבר חדש? האיום של שר הבריאות הורביץ - כיכר השבת
Mon Jul 26 15:30:00 2021  הורוביץ מאיים: ללא הגדלת תקציב הבריאות, לא נוכל להעביר תקציב מדינה - הארץ
Mon Jul 26 15:28:00 2021  הורוביץ: "בלי פתרון למערכת הבריאות לא נוכל להעביר תקציב" - מעריב
Mon Jul 26 06:00:00 2021  למרות הבעיות, הממשלה הזאת עדיפה - הארץ
Sun Jul 25 12:06:00 2021  הממשלה אישרה: אלי אבידר שר בלי תיק, יאיר גולן סגן שרת הכלכלה - הארץ
Sun Jul 25 07:54:00 2021  השר פריג' התעמת בישיבת הממשלה: "לא שותפתי בהחלטות על הפשיעה" - ynet.co.il
Sat Jul 24 20:00:00 2021  דונם פה דונם שם, אבל במהופך — על תפקידה של מרצ בממשלת השינוי - הארץ
Thu Jul 22 16:25:49 2021  מרב מיכאלי על רפורמת החקלאות של פורר וליברמן: "נוודא שהחקלאים בטוחים" - כלכליסט
Thu Jul 22 12:11:14 2021  כן, מרצ מבחינה בין ההתנחלויות לישראל | תגובה - Israel Hayom
Thu Jul 22 11:53:00 2021  שר הביטחון גנץ נפגש עם סיעת מרצ לאחר שטענו כי הממשלה נוטה ימינה בנושאי ביטחון - מעריב
Thu Jul 22 10:00:00 2021  יאיר גולן ימונה לסגן שרת הכלכלה, מיקי זוהר עקץ - אייס
Thu Jul 22 10:00:00 2021  חברי מרצ לשר הביטחון: יש לנקוט ביד קשה כנגד אלימות המתנחלים - קול חי
Tue Jul 20 10:00:00 2021  בן גביר: "ממשלת בנט לפיד מגשימה את החלום של מרצ לפגוע ברבנות הראשית" - 0404 - חדשות 0404
Tue Jul 20 10:00:00 2021  ח"כים ממרצ בעד החרם של בן אנד ג'ריס. הורוביץ: קונה לעתים מוצרי התנחלויות - ynet.co.il
Mon Jul 19 10:00:00 2021  מרצ תדרוש מגנץ הבהרות על פעילות הריגול של NSO הישראלית - וואלה! חדשות
Mon Jul 19 10:00:00 2021  איימן עודה ביקש, מוסי רז סירב - הארץ
Sun Jul 18 10:00:00 2021  בעקבות הוראת בנט: ב'מרצ' זועמים על הימין בקואליציה ומאיימים - בחדרי חרדים
Sun Jul 18 10:00:00 2021  השר החדש מ'מרצ': "לעובדים במשרד אין מה לעשות" - בחדרי חרדים
Wed Jul 14 10:00:00 2021  האם הממשלה תקדם בנייה ב-E1 למרות התנגדות חברי מרצ? - Israel Hayom
Tue Jul 13 10:00:00 2021  מרצ תוקפת את קליש-רותם: "מזמן איבדה את הדרך" - אייס
Tue Jul 13 10:00:00 2021  דרמה ב'מרצ': השר סירב להתפטר מהכנסת - בחדרי חרדים
Mon Jul 12 10:00:00 2021  תמר זנדברג חושפת: כיצד תצביע מרצ כשחוק האזרחות יעלה מחדש? - מעריב
Mon Jul 12 10:00:00 2021  רוב לאופוזיציה בוועדת הקליטה, מרצ זועמת - ערוץ 7
Mon Jul 12 10:00:00 2021  יוסי דגן עונה לחברי מרצ - ערוץ 7
Thu Jul 8 10:00:00 2021  "אסור לפגוע בילדים" מרצ וש"ס משתפות פעולה נגד ליברמן - כיפה
Thu Jul 8 10:00:00 2021  סליחה שביקשתי מכם להצביע מרצ - האזרחית ק. - הארץ
Wed Jul 7 10:00:00 2021  טרופר על הפשרות עם מרצ ורע"מ בחוק האזרחות: "אנחנו לא אנשים אטומים" - ynet.co.il
Wed Jul 7 10:00:00 2021  חוק האזרחות - זהבה גלאון נגד התנהלות מרצ: "זו הייתה כניעה" - מעריב
Tue Jul 6 10:00:00 2021  במרצ סותרים את דברי שקד על חוק האזרחות: "סיכמנו על יותר משפחות" - מעריב
Tue Jul 6 10:00:00 2021  זנדברג על הפלת חוק האזרחות: "הראינו אחדות, אנחנו גאים" - ynet.co.il
Tue Jul 6 10:00:00 2021  חוק האזרחות | ח"כ רז: "אם מרצ לא הצביעה בעד, הממשלה הייתה נופלת" - מעריב
Tue Jul 6 10:00:00 2021  חמש הערות על ההפסד הראשון של ממשלת בנט במליאה | פרשנות - גלובס
Mon Jul 5 10:00:00 2021  ניסיונות לפשרה בין ימינה למרצ ורע"ם: מאות פלסטינים יקבלו מעמד תושב שאינו אזרח - הארץ
Sun Jul 4 10:00:00 2021  השרה שקד: "חוק האזרחות יעלה מחר כלשונו" - מעריב
Sun Jul 4 10:00:00 2021  ערב פקיעת חוק האזרחות: בקואליציה עדיין אין רוב להארכתו, אך בכוונתה להביאו להצבעה - הארץ
Sun Jul 4 10:00:00 2021  ותודה למפלגת מרצ: ח"כ ארבל הביך את ח''כ לסקי עם מגש פירות - ערוץ 20
Sun Jul 4 10:00:00 2021  קרעי על דברי הנדל: "הבן אדם יושב בממשלה אנטי ציונית עם מרצ, איבתיסאם ורע"מ ובא אלינו בתלונות?" - 0404 - חדשות 0404
Sun Jul 4 10:00:00 2021  חוק האזרחות יגדיר את יחסי הכוחות בממשלת בנט-לפיד - שיחה מקומית
Sat Jul 3 10:00:00 2021  קשיי הסתגלות: מרצ ורע"מ צריכות ללמוד להיות בשלטון - מעריב
Fri Jul 2 10:00:00 2021  מרצ דורשת מהממשלה להקפיא הריסות בתים בסילוואן בעקבות מתווה המאחז אביתר - הארץ
Thu Jul 1 14:10:07 2021  יו"ר מרצ למקורביו: "נצביע נגד חוק האזרחות" - Israel Hayom
Thu Jul 1 10:00:00 2021  מכשול לקואליציה: מרצ תתנגד לחוק האזרחות - ynet.co.il
Thu Jul 1 10:00:00 2021  בתגובה למתווה הפשרה עם המתנחלים במאחז אביתר: מרצ לא תתמוך בחוק האזרחות - הארץ
Sun Jun 13 10:00:00 2021  מרצ מדגימה: לעתים קרובות בג"ץ מהווה מפלט למי שמפסיד בכנסת | דעה - גלובס
Fri Jun 11 10:00:00 2021  מרצ אישרה את הכניסה לממשלה: "ננסה להביא משהו אחר, בלי כל הרעל" - ynet.co.il
Thu Jun 10 10:00:00 2021  פורסם הסכם יש עתיד-מרצ: בלי צעדים מדיניים חד-צדדיים - ynet.co.il
Wed May 12 10:00:00 2021  "מרצ דרשה להחליף את ההמנון באינטרנציונל"? כן, ובנטע ברזילי - גלובס
Thu Mar 25 09:00:00 2021  אני עם מרצ גמרתי - הארץ
Tue Mar 23 09:00:00 2021  ראשי מרצ יצאו להתעודד בתל אביב — וחזרו עם תלונות - הארץ
Sun Mar 21 09:00:00 2021  כל אנשי הקמפיין: מה"ראש בראש" של הליכוד עד לגעוואלד של מרצ - ynet.co.il
Sun Mar 21 09:00:00 2021  מרצ או העבודה: מה המתמטיקה אומרת? - הארץ
Sun Mar 21 09:00:00 2021  N12 - יו"ר מרצ הורוביץ: "אני נגד להעמדה לדין של חיילים בחו"ל" - mako
Sun Mar 21 09:00:00 2021  אם מרצ נשארת בחוץ, היא לא תחזור - אמרתי לכם - הארץ
Wed Mar 17 09:00:00 2021  מרצ וגנץ, זה נגמר - הארץ
Sat Mar 13 10:00:00 2021  הורוביץ: "מרצ היא מפלגה של כולם" - Israel Hayom
Fri Mar 12 10:00:00 2021  מרצ: האם החודש הנורא שעבר עליה עלול לסמל את הסוף של המפלגה? - מעריב
Wed Mar 10 10:00:00 2021  בחשש מנפילה מתחת לאחוז החסימה, מרצ מנסה לפייס את הלהט"ב ולקרוץ לחברה הערבית - הארץ
Tue Mar 9 10:00:00 2021  "מרצ הטביעה חותם יותר מממשלות. אין מצב שלא נעבור". שיחת מסדרון עם תמר זנדברג - הארץ
Mon Mar 8 10:00:00 2021  מספר 4 ברשימת מרצ אמרה שתימנע בהצבעה על חוק טיפולי ההמרה - וחזרה בה - הארץ
Mon Mar 8 10:00:00 2021  לנטוש את מרצ, בלי סנטימנטים - הארץ
Sun Mar 7 10:00:00 2021  כן, להציל את מרצ - הארץ
Tue Mar 2 10:00:00 2021  סקר חדשות 12: מרצ לא עוברת את אחוז החסימה - הארץ
Mon Mar 1 10:00:00 2021  מרצ מציגה מצע כלכלי: "מדיניות המענקים של נתניהו הוכיחה שהוא הצטרף אלינו" - TheMarker
Wed Feb 24 10:00:00 2021  מרצ מציגה: הורוביץ אצל הדודה מאמריקה - Israel Hayom
Fri Feb 12 10:00:00 2021  תחיית העבודה מציבה את מרצ בסכנה מוחשית, אך הורוביץ לא רוצה לחשוב על פרישה - הארץ
Tue Feb 9 10:00:00 2021  לראשונה בסבב הבחירות הנוכחי: מרצ יורדת מתחת לאחוז החסימה בסקר - הארץ
Wed Feb 3 10:00:00 2021  לא מתאחדות: העבודה תחזר אחר מצביעי מרכז כדי להותיר את מרצ מעל אחוז החסימה - הארץ
Mon Jan 11 10:00:00 2021  האם מרצ היא המפלגה הראשונה שמעלה שני ערבים בחמישייה? - גלובס
Sun Jan 10 10:00:00 2021  מרצ: המפלגה הוותיקה לא נותנת אף סיבה להצביע לה - מעריב
Thu Jan 7 10:00:00 2021  מרצ ביטלה את הפריימריז ודני יתום השיק את מפלגתו - גלובס
Sun Jan 3 10:00:00 2021  מרצ מבטלת את הפריימריז ומגדילה את הייצוג לחברה הערבית - גלובס
Mon Dec 7 10:00:00 2020  ח"כ יאיר גולן הודיע כי הוא מצטרף למפלגת מרצ - גלובס
לחדשות ומבזקים נוספים לחץ כאן
הרשם וקבל את כל העידכונים החמים על מפלגת מרצ ב- SMS
או שלח SMS עם המילה מרצ למספר 1818
השאר בעניינים
קבל כל יום את כל החדשות על מפלגת מרצ וחבריה ישירות למייל:
שם: כתובת אימייל: