אתרי המפלגה
חיפוש באתרי המפלגה
 
חדשות שהתפרסמו היום על מרצ
Mon Sep 27 15:21:00 2021  איש התקשורת הטיח בח"כ: "גנבת לי את הקול" - בחדרי חרדים
Mon Sep 27 09:16:29 2021  הזמן של Or Maroni-Cohen - זמן ישראל
Mon Sep 27 07:57:00 2021  הליכוד: "מילים נבובות". במרצ מחו על ההתעלמות מהפלסטינים | התגובות לנאום בנט - ynet.co.il
Mon Sep 27 06:00:00 2021  הגרעין האיראני: קריסת הקונספציה של נתניהו וטראמפ - הארץ
Mon Sep 27 05:54:00 2021  נאום בנט בעצרת האו"ם היום: איראן תהיה במוקד, הפלסטינים בשוליים - הארץ
Sun Sep 26 20:30:00 2021  ימנית מדי: הח"כ מ'מרצ' לא מרוצה מהממשלה - בחדרי חרדים
Sun Sep 26 17:09:00 2021  ״מסמנים אותנו״: משרד התחבורה משמיט את תאריך הלידה העברי מרישיונות של ערבים - הארץ
Sun Sep 26 16:21:05 2021  השר מתן כהנא, איך אתה רגוע? | דעה - ערוץ 20
Sun Sep 26 15:01:00 2021  מוסי רז: נתניהו לא היה מאשר את הסכם אביתר - ערוץ 7
Sun Sep 26 11:28:00 2021  סיכום חדשות החג: מהריאיון שלא היה עם ראש הממשלה - ועד לחסיד על השנדליר - ynet.co.il
Sun Sep 26 06:06:00 2021  חיים משגב| מה יש לבנט לחפש בניו יורק בשעה שרבים מתים מקורונה? - מעריב
Sat Sep 25 20:00:00 2021  באואר, שוויון אינו אנטישמיות - הארץ
Sat Sep 25 19:09:00 2021  קלמן ליבסקינד: 100 ימים ראשונים של בנט, בלי אידיאולוגיה ובלי גבו - מעריב
Sat Sep 25 08:25:00 2021  מכבי פתח תקוה: ריאיון עם דורון רבינזון - וואלה! ספורט
Fri Sep 24 12:31:48 2021  "הציונות הדתית" תיכנס לממשלה? מרצ תפרוש - ערוץ 7
Fri Sep 24 06:00:00 2021  סום וקסום ובשום: פסטיבל הסרטים בחיפה במחווה לרחוב סומסום - מעריב
Thu Sep 23 17:30:37 2021  בעקבות סיור ביו"ש: מרצ בדרישה לפנות נקודת התיישבות בשומרון - מקור ראשון
Thu Sep 23 17:16:05 2021  תמונה תחת תמונה: התשובה של שלום עכשיו - ערוץ 7
Thu Sep 23 14:57:19 2021  ח"כ מימינה: "מרצ מחפשים איך לגרש יהודים מביתם" - סרוגים - סרוגים
Thu Sep 23 13:28:00 2021  "אושפיזין": סמוטריץ' הזמין את חברי מרצ לקדומים - ערוץ 7
Thu Sep 23 11:28:00 2021  שר הבריאות הורוביץ בהתייחסות ראשונה לנושא הקנאביס - mako
Thu Sep 23 11:12:38 2021  חברי מרצ: "יש התחייבות שלא יוקמו מאחזים" - סרוגים - סרוגים
Thu Sep 23 00:37:00 2021  על עוגיות אוראו וצ'יפס: חדשות אוכל מסביב לעולם - ynet.co.il
Wed Sep 22 20:00:00 2021  רגע האמת של הממשלה הלבנה - הארץ
Wed Sep 22 11:38:00 2021  שחקו אותה שרלוק בדיסטופיית סייברפאנק וירטואלית – עם אינפלואנסרים - הארץ
Wed Sep 22 09:25:36 2021  סערה ברשת: בן זוגה של תמר זנדברג מתאים לתפקיד החדש? - ערוץ 20
Wed Sep 22 08:58:00 2021  העימות בהר חברון | מרצ נגד גנץ: "בקואליציה עם הימין" - רשת ב' של קול ישראל
Mon Sep 20 14:21:00 2021  מרצ נגד נתניהו: "איש מסכן, תתנצל ועוף לנו מהעיניים" - אייס
Mon Sep 20 12:24:00 2021  אהוד ברק וסתיו שפיר לוו מיליונים - המדינה מחקה את החוב - בחדרי חרדים
Mon Sep 20 10:27:00 2021  כהנא החליט לפנק את המתנחלים; מרצ: "ככה לא עושים שינוי" - בחדרי חרדים
Mon Sep 20 06:00:00 2021  מאה ימים של פשרות - פוליטי - הארץ
Sun Sep 19 20:56:42 2021  ח"כ יריב לוין: זו ממשלה מרצ של 180 מעלות שמאלה - ערוץ 7
Sun Sep 19 10:32:00 2021  נזיפה לסמג"ד שדחף פעיל שמאל בדרום הר חברון - ynet.co.il
Fri Sep 17 10:00:00 2021  מתחת לראדר של ימינה: העבודה ומרצ באו לעבוד - סרוגים
Wed Sep 15 10:00:00 2021  מוסי רז אחרי 3 חודשים בממשלה: זזנו 10 מעלות ימינה - שיחה מקומית
Mon Sep 13 10:00:00 2021  "בן כספית מצייץ לך בטוויטר", השמאל קיפל את לסקי - אייס
Sun Sep 12 10:00:00 2021  שרי מרצ והעבודה מתנגדים להכליל את יו"ש באזורי עדיפות לאומית - מקור ראשון
Thu Sep 9 10:00:00 2021  הח"כ מ'מרצ' עוקץ: הסיבה שבנט לא יפנה את חאן אל-אחמר - בחדרי חרדים
Thu Sep 9 10:00:00 2021  מאחורי הגב של מרצ? בנט נפגש עם ראשי מועצת יש"ע - סרוגים
Wed Sep 8 10:00:00 2021  הצל נגד נתניהו: "הוא אשם בביזיון, לא בנט או מרצ" - אייס
Thu Sep 2 10:00:00 2021  מרצ על הפיכת רשות הרגולציה לגוף מייעץ בלבד: "עצרנו את ההפיכה המשטרית" - מעריב
Thu Sep 2 10:00:00 2021  טלטלה בקואליציה? קארה תוקף את מרצ: "התברברתם, תתאפסו" - אייס
Wed Sep 1 10:00:00 2021  במרצ מחריפים את המאבק בחוק ההסדרים - סרוגים
Wed Sep 1 10:00:00 2021  מריבות בקואליציה: "מרצ התרגלו להיות באופוזיציה" - גלובס
Mon Aug 23 10:00:00 2021  מרצ עם כחול לבן והעבודה: נצביע נגד ההסדרים אם רפורמת החקלאות בפנים - ynet.co.il
Thu Aug 19 10:00:00 2021  רשות הרגולציה לקראת קבורה? מרצ והעבודה דורשים להורידה מסדר היום בוועדת השרים - TheMarker
Mon Aug 16 10:00:00 2021  תקציב המדינה - המבחן של מרצ והעבודה - הארץ
Fri Jul 30 10:00:00 2021  מרצ מובילה מגעים מול הפלסטינים בברכת רה"מ בנט - גלובס
Thu Jul 29 10:00:00 2021  איש מרצ תוקף: מסוכן שילדי ישראל נמצאים באחריותה - סרוגים - סרוגים
Mon Jul 19 10:00:00 2021  מרצ תדרוש מגנץ הבהרות על פעילות הריגול של NSO הישראלית - וואלה! חדשות
Thu Jul 8 10:00:00 2021  "אסור לפגוע בילדים" מרצ וש"ס משתפות פעולה נגד ליברמן - כיפה
Thu Jul 8 10:00:00 2021  סליחה שביקשתי מכם להצביע מרצ - האזרחית ק. - הארץ
Wed Jul 7 10:00:00 2021  חוק האזרחות - זהבה גלאון נגד התנהלות מרצ: "זו הייתה כניעה" - מעריב
Fri Jul 2 10:00:00 2021  מרצ דורשת מהממשלה להקפיא הריסות בתים בסילוואן בעקבות מתווה המאחז אביתר - הארץ
Thu Jul 1 10:00:00 2021  מכשול לקואליציה: מרצ תתנגד לחוק האזרחות - ניצן הורוביץ - ynet.co.il
Thu Jul 1 10:00:00 2021  בתגובה למתווה הפשרה עם המתנחלים במאחז אביתר: מרצ לא תתמוך בחוק האזרחות - הארץ
Sun Jun 13 10:00:00 2021  פרקליטת המחבלים: חברת הכנסת החדשה של מרצ - מקור ראשון
Sun Jun 13 10:00:00 2021  מרצ מדגימה: לעתים קרובות בג"ץ מהווה מפלט למי שמפסיד בכנסת | דעה - גלובס
Sat Jun 12 10:00:00 2021  מרצ הודיעה על חלוקת התיקים: הורוביץ שר הבריאות, זנדברג השרה להגנת הסביבה - מעריב
Fri Jun 11 10:00:00 2021  מרצ אישרה את הכניסה לממשלה: "ננסה להביא משהו אחר, בלי כל הרעל" - ynet.co.il
Thu Jun 10 10:00:00 2021  פורסם הסכם יש עתיד-מרצ: בלי צעדים מדיניים חד-צדדיים - ynet.co.il
Wed May 26 10:00:00 2021  סגרו עם לפיד: אלו התיקים שתקבל מרצ - סרוגים
Mon May 10 10:00:00 2021  רגע לפני אחדות: האם מרצ עדיין מתנגדת לממשלה פריטטית? - מקור ראשון
Thu Mar 25 09:00:00 2021  אני עם מרצ גמרתי - הארץ
Wed Mar 24 09:00:00 2021  במרצ השמיעו אנחת רווחה. הורוביץ: השמאל חוזר, נפעל למען הקמת ממשלת שינוי - הארץ
Tue Mar 23 09:00:00 2021  רשימת מרצ לכנסת ה-24 - כיפה
Tue Mar 23 09:00:00 2021  ראשי מרצ יצאו להתעודד בתל אביב — וחזרו עם תלונות - הארץ
Sun Mar 21 09:00:00 2021  כל אנשי הקמפיין: מה"ראש בראש" של הליכוד עד לגעוואלד של מרצ - ynet.co.il
Sun Mar 21 09:00:00 2021  N12 - יו"ר מרצ הורוביץ: "אני נגד להעמדה לדין של חיילים בחו"ל" - mako
Sun Mar 21 09:00:00 2021  מרצ או העבודה: מה המתמטיקה אומרת? - הארץ
Thu Mar 18 09:00:00 2021  חמש סיבות טובות להצביע מרצ - הארץ
Wed Mar 17 09:00:00 2021  מרצ וגנץ, זה נגמר - הארץ
Tue Mar 16 09:00:00 2021  מרצ עונה ללפיד: "מראה בגרות ומנהיגות" - סרוגים
Sat Mar 13 10:00:00 2021  "מרצ היא מפלגה של כולם" - Israel Hayom
Fri Mar 12 10:00:00 2021  מרצ: האם החודש הנורא שעבר עליה עלול לסמל את הסוף של המפלגה? - מעריב
Wed Mar 10 10:00:00 2021  מרצ לא נכשלה ולא הפסידה, היא פשוט ניצחה יותר מדי - שיחה מקומית
Wed Mar 10 10:00:00 2021  בחשש מנפילה מתחת לאחוז החסימה, מרצ מנסה לפייס את הלהט"ב ולקרוץ לחברה הערבית - הארץ
Tue Mar 9 10:00:00 2021  "מרצ הטביעה חותם יותר מממשלות. אין מצב שלא נעבור". שיחת מסדרון עם תמר זנדברג - הארץ
Tue Mar 9 10:00:00 2021  בחירות 2021: מרצ חשפה את רשימת הידוענים שתומכים בה - מעריב
Tue Mar 9 10:00:00 2021  ח"כ הורוביץ: "זועבי שגתה, מרצ היא בית לקהילת הלהט"ב" - מעריב
Mon Mar 8 10:00:00 2021  הקמפיין של נתניהו במצוקה, וכרגע רק מרצ מצילה אותו - הארץ
Mon Mar 8 10:00:00 2021  מספר 4 ברשימת מרצ אמרה שתימנע בהצבעה על חוק טיפולי ההמרה - וחזרה בה - הארץ
Sun Mar 7 10:00:00 2021  N12 - יו"ר מרצ: היה מקום לפתוח בחקירה נגד ישראל, ימינה: לא... - mako
Mon Mar 1 10:00:00 2021  מרצ מציגה מצע כלכלי: "מדיניות המענקים של נתניהו הוכיחה שהוא הצטרף אלינו" - TheMarker
Wed Feb 24 10:00:00 2021  מרצ מציגה: הורוביץ אצל הדודה מאמריקה - Israel Hayom
Thu Feb 18 10:00:00 2021  עוקף מ"ימין": יאיר גולן מעצבן גם את המצביעים של מרצ - מקור ראשון
Mon Feb 15 10:00:00 2021  החשיבות של מרצ — כי 4 זה טוב יותר מאפס // רביב דרוקר - הארץ
Thu Feb 4 10:00:00 2021  מרצ: הכירו את רשימת המפלגה בדרך לבחירות 2021 - מעריב
Thu Feb 4 10:00:00 2021  ח"כ גולן: "מרצ תשב בממשלה תחת סער" - Israel Hayom
Wed Feb 3 10:00:00 2021  לא מתאחדות: העבודה תחזר אחר מצביעי מרכז כדי להותיר את מרצ מעל אחוז החסימה - הארץ
Mon Feb 1 10:00:00 2021  מרצ, זו מודעה אנטישמית - פרצוף חמוץ - הארץ
Tue Jan 12 10:00:00 2021  מרצ: ציונות טהורה, אליטיזם ועליונות לבנה - הארץ
Mon Jan 11 10:00:00 2021  האם מרצ היא המפלגה הראשונה שמעלה שני ערבים בחמישייה? - גלובס
Sun Jan 10 10:00:00 2021  מרצ: המפלגה הוותיקה לא נותנת אף סיבה להצביע לה - מעריב
Thu Jan 7 10:00:00 2021  מרצ ביטלה את הפריימריז ודני יתום השיק את מפלגתו - גלובס
Wed Jan 6 10:00:00 2021  יו"ר מרצ: "לא פוסלים שותפויות שבעבר לא היינו מעלים על דעתנו" - ynet.co.il
Wed Jan 6 10:00:00 2021  מרצ עתרה לוועדת הבחירות: מי מממן את קמפיין השילוט "נתניהו אהוב שלנו" - כלכליסט
Sun Jan 3 10:00:00 2021  מרצ מבטלת את הפריימריז ומגדילה את הייצוג לחברה הערבית - גלובס
Tue Dec 29 10:00:00 2020  מרצ הודיעה כי תקיים פריימריז על ראשות המפלגה - מעריב
Mon Dec 7 10:00:00 2020  ח"כ יאיר גולן הודיע כי הוא מצטרף למפלגת מרצ - גלובס
לחדשות ומבזקים נוספים לחץ כאן
הרשם וקבל את כל העידכונים החמים על מפלגת מרצ ב- SMS
או שלח SMS עם המילה מרצ למספר 1818
השאר בעניינים
קבל כל יום את כל החדשות על מפלגת מרצ וחבריה ישירות למייל:
שם: כתובת אימייל: