אתרי המפלגה
חיפוש באתרי המפלגה
 
חדשות שהתפרסמו היום על מרצ
Sun May 31 17:57:33 2020  45 שקל לארוחה? או רק 16? הסיפור העצוב על המשרד החדש של אורלי לוי-אבקסיס - TheMarker
Sun May 31 17:33:00 2020  באופוזיציה תוקפים את החלטת הממשלה לאשר קיצוץ כספי ציבור - מעריב
Sun May 31 17:26:00 2020  נתניהו: לא יוקם מעון לראש הממשלה החליפי – זה לא עלה ולא יעלה - הידברות
Sun May 31 16:32:00 2020  זנדברג: "הממשלה החדשה מביאה לחיינו יותר ג׳ובים ופחות חינוך, בריאות ורווחה" - מעריב
Sun May 31 15:54:24 2020  עיריית ירושלים תוציא הסעה מאורגנת למצעד הנשים בת"א | כל העיר - כל העיר – ירושלים
Sun May 31 12:52:47 2020  קיצור תולדות מסע דארווין באיי גלאפגוס: הרגע בו הגיע לתובנות הראשוניות אודות האבולוציה - הידען
Sun May 31 11:04:00 2020  החוק הנורווגי: היום ומחר יחול מרתון דיונים בנושא - מעריב
Sun May 31 11:03:00 2020  ח"כ גולן על החוק הנורווגי: "מדובר בקומבינה פוליטית, בזבזנית ולא ראויה" - מעריב
Sun May 31 10:40:23 2020  מחאה נגד הרג הצעיר הפלסטיני בירושלים: "עם שלם לא יכול לנשום" - שיחה מקומית
Sun May 31 08:41:00 2020  ביקורת באופוזיציה על חוק הקורונה: "נועד למנוע מחאה" - ynet ידיעות אחרונות
Sun May 31 00:50:00 2020  אפל, פרי מייסון, 13 סיבות, מרצ'לה: מדריך סדרות יוני '20 - וואלה! תרבות
Sat May 30 22:00:34 2020  "ללמד שוטרים סימני מחלות נפש" - News1 מחלקה ראשונה
Sat May 30 20:29:00 2020  מוסי רז: "צודקים הבוזזים" - חדשות מדיניות ופוליטיקה - ערוץ 7
Sat May 30 19:30:00 2020  ריאל מדריד: אפשרות שהקבוצה לא תרכוש שחקנים בקיץ - ערוץ הספורט
Sat May 30 19:00:00 2020  נטפליקס ישראל: תכנים חדשים, יוני 2020 - Gadgety | גאדג'טי
Sat May 30 18:26:00 2020  ח"כ הורוביץ פנה למשטרה ולמשרד לבט"פ בדרישה לחקור את הריגתו של איאד אלחלאק - מעריב
Sat May 30 14:09:00 2020  עקב תקרית הירי בירושלים: ח"כ זנדברג יוזמת דיון בוועדת הפנים של הכנסת - מעריב
Fri May 29 13:51:00 2020  מרצ'ין בולקה ריסק את הלמבורגיני שלו - ynet ידיעות אחרונות
Thu May 28 18:00:00 2020  חדש בטלוויזיה: סדרות וסרטי HOT, יוני 2020 - Gadgety | גאדג'טי
Thu May 28 15:12:00 2020  ליברפול: זינוק בשווי של המועדון - ערוץ הספורט
Wed May 27 22:28:43 2020  הסדרות והסרטים החדשים בנטפליקס ישראל יוני 2020 - TGspot.co.il
Wed May 27 11:27:00 2020  יו"ר מרצ ח"כ ניצן הורוביץ: גנץ הפך ל'יס מן' של נתניהו - ערוץ 7
Wed May 27 08:22:59 2020  סקר מנדטים: הליכוד פותח פער עצום; ימינה מתחזקת - סרוגים
Wed May 27 01:26:49 2020  לחדש את השמאל הציוני במסגרת מפלגה אחת על בסיס מרצ - עבודה שחורה
Tue May 26 20:19:43 2020  טיפול במובטלים? הח"כים מעדיפים להתקוטט על איוש ועדות הכנסת - גלובס
Tue May 26 13:45:10 2020  חבר סיעת מרצ עמית צור מציע לקיים אירוע גאווה גדול ברעננה בתמיכת העירייה - צומת השרון רעננה
Mon May 25 17:01:00 2020  בשמאל תוקפים: גנץ ופרץ חייבים לקרוא להפסקת ההסתה נגד מערכת המשפט - הידברות
Mon May 25 16:30:45 2020  ''דברי נתניהו היו חרפה, חשש ממשי שההסתה תוביל לשפיכות דמים'' - חדשות MivzakLive
Mon May 25 16:10:00 2020  ח"כ תמר זנדברג: "גנץ ואשכנזי הם חלק מחבורת הסמרטוטים שמקיפים את נתניהו" - חדשות מדיניות ופוליטיקה - ערוץ 7
Sun May 24 19:15:00 2020  יעלון עקץ את גנץ: "הבנת את זה, בני?" - ישראל היום
Sun May 24 16:50:00 2020  המערכת הפוליטית סוערת | הורוביץ: "באתי כדי למחות על ההסתה של הנאשם מבלפור" - כיפה
Fri May 22 10:00:00 2020  רמטכ"לים הם פוליטיקאים כושלים, עדיף שיישארו בבית - מקור ראשון
Thu May 21 10:00:00 2020  הם הובילו כאן תנועות שמאל, אך התייאשו ונדחקו להגר. סיפורם של הגולים החדשים - הארץ
Tue May 19 10:00:00 2020  העמותה החדשה שהקימה זהבה גלאון יחד עם פעיל BDS • הקול היהודי - הקול היהודי
Sun May 17 10:00:00 2020  02 בירושלים נקבע מותה של מרצ - שיחה מקומית
Wed May 13 10:49:51 2020  סרטון חדש של מרצ: ''נגיף השחיתות הוא נגיף מדבק במיוחד'' - חדשות MivzakLive
Wed May 13 10:00:00 2020  השרה "לחיזוק וקידום קהילתי": משרד חדש יוקם עבור אורלי לוי-אבקסיס - הארץ
Wed May 13 10:00:00 2020  ניתוח ההצבעות בשלוש מערכות הבחירות מגלה: התמיכה בנתניהו דווקא ירדה - זמן ישראל
Tue May 12 10:00:00 2020  קרבות הסיעות החילוניות בירושלים: מרצ נגד התעוררות, וההפך - כל העיר – ירושלים
Fri May 8 10:00:00 2020  יאיר בן־חור: חשבון נפש פוליטי - זמן ישראל
Thu May 7 13:52:31 2020  מרצ עתרה לבג"ץ נגד חוקי ממשלת הרוטציה שאושרו היום בכנסת - חדשות MivzakLive
Thu May 7 13:39:21 2020  מתקפה על חוקי הרוטציה: "מעולם לא רימו מצביעים רבים כל כך" - כיפה
Thu May 7 10:00:00 2020  הכנסת אישרה את שינוי חוקי היסוד; נתניהו צפוי לקבל היום מנדט להרכבת ממשלה - הארץ
Thu May 7 10:00:00 2020  מרצ עתרה לבג"ץ נגד חוקי ממשלת הרוטציה - News1 מחלקה ראשונה
Sun May 3 10:00:00 2020  מפגש פורום הקיבוצים עם אורי זכי, יו"ר הנהלת מרצ (17:00) | אתר הקיבוצים - מפנה
Sun May 3 10:00:00 2020  במקום העבודה? יאיר גולן שוקל להקים מפלגה חדשה - סרוגים
Sat May 2 10:00:00 2020  03 אחרי הפירוק, ההרכבה: ככה בונים מחנה מול הימין - שיחה מקומית
Sun Apr 26 10:00:00 2020  מרצ טוענת כי עשרות מתפקדים חדשים, מאוכזבי העבודה הצטרפו לשרותיה מהבוקר - מעריב
Sat Apr 4 10:00:00 2020  פרץ הודיע על פירוק איחוד העבודה-מרצ; הורוביץ: "מעל באמון הבוחרים" - וואלה!
Tue Mar 17 09:00:00 2020  ח"כ לוי-אבקסיס הגישה בקשה רשמית להתפצל מהעבודה-מרצ - וואלה!
Fri Mar 13 09:00:00 2020  לוי-אבקסיס: מרצ קיבלה חבל הצלה לכנסת, בלעדינו לא היו עוברים את אחוז החסימה - הארץ
Tue Mar 10 09:00:00 2020  מרצ: אוי לבושה; דורשים מאורלי לוי להתפטר - סרוגים
Tue Mar 10 09:00:00 2020  אורלי לוי-אבקסיס מתנגדת לממשלת מיעוט: "לא מחויבת לשותפות עם מרצ" - מגזין מנטה
Tue Mar 3 10:00:00 2020  בעבודה-מרצ בוחנים את עתיד החיבור אחרי המפלה: "פרץ פגע אנושות במחנה" - הארץ
Mon Mar 2 10:00:00 2020  בעבודה־גשר־מרצ בטוחים: "הפיאסקו הקודם לא יחזור" - ישראל היום
Mon Mar 2 10:00:00 2020  בחירות 2020: חברי הכנסת ה-23 מטעם העבודה-גשר-מרצ - mako
Mon Mar 2 10:00:00 2020  העבודה-גשר-מרצ: "השמאל יצטרך לעשות חושבים" - וואלה!
Tue Feb 25 10:00:00 2020  בעבודה-מרצ חוששים כי הצניחה של כחול לבן בסקרים תפגע בסוף בהם - הארץ
Mon Feb 24 10:00:00 2020  פעילי מרצ זועמים על פריג': "ברח לחו"ל באמצע קמפיין" - מקור ראשון
Sun Feb 23 10:00:00 2020  מרצ נדבקה בתסמונת אבי גבאי - הארץ
Thu Feb 13 10:00:00 2020  בג"ץ הבהיר שוב שהוא סניף נאמן במיוחד של מרצ - מקור ראשון
Wed Feb 12 10:00:00 2020  בחירות 2020: כחול לבן והעבודה-גשר-מרצ חתמו על הסכם עודפים - מעריב
Sun Feb 9 10:00:00 2020  העבודה-גשר-מרצ דורשים את תיקי הבריאות, החינוך והתרבות - וואלה!
Mon Jan 27 10:00:00 2020  מה בתעמולה: הלמה של העבודה־גשר־מרצ - ישראל היום
Wed Jan 22 10:00:00 2020  כנס השקת הקמפיין העבודה-גשר-מרצ ׁ(19:00) | אתר הקיבוצים - מפנה
Tue Jan 21 10:00:00 2020  עבור הפעילים בבאר שבע, האבולוציה של העבודה-גשר-מרצ הושלמה - הארץ
Wed Jan 15 10:00:00 2020  אתה חבר כנסת טוב וחרוץ. למה מרצ בעטו אותך? "הורוביץ וזנדברג לא נהגו כמנהיגים" - הארץ
Tue Jan 14 10:00:00 2020  תודה לך, מרצ, על חיסול עידן "הערבי התורן" - שיחה מקומית
Tue Jan 14 10:00:00 2020  בחירות 2020: ועידת העבודה אישרה את האיחוד עם מרצ - מעריב
Tue Jan 14 10:00:00 2020  הסוף ליריבות ההיסטורית: מרצ חזרה לעבודה - ynet ידיעות אחרונות
Tue Jan 14 10:00:00 2020  ערבי שמצביע לעבודה-מרצ הוא טיפש - ynet ידיעות אחרונות
Tue Jan 14 10:00:00 2020  פריג' עתר לבית הדין של מרצ: לפסול את השריון של יאיר גולן - גלובס
Mon Jan 13 10:00:00 2020  האיחוד בשמאל: מרצ הפסידה, הרשימה המשותפת הרוויחה - מקור ראשון
Mon Jan 13 10:00:00 2020  שפיר שילמה מחיר, גנץ יכול לשבור ימינה: המנצחים והמפסידים באיחוד העבודה-מרצ - הארץ
Mon Jan 13 10:00:00 2020  סקר: רק תשעה מנדטים לעבודה-מרצ, שוויון בהתאמה לראשות הממשלה - מעריב
Mon Jan 13 10:00:00 2020  חיבור העבודה-מרצ: המסמר האחרון של פיקציית "השמאל הציוני" - שיחה מקומית
Mon Jan 13 10:00:00 2020  הטוב, הרע והנעדר ברשימת העבודה-מרצ - מקור ראשון
Sun Jan 12 10:00:00 2020  בעבודה מעריכים: ח"כים עשויים לרוץ ברשימה אחרת אם לא יהיה איחוד עם מרצ - הארץ
Sun Jan 12 10:00:00 2020  אורלי לוי-אבקסיס: אור ירוק לאיחוד עם מרצ, מספר 2 ברשימה - מגזין מנטה
Sun Jan 12 10:00:00 2020  ייפסל או יתמודד? הכשלים הטכניים בחיבור בין מרצ לח"כ יאיר גולן - גלובס
Thu Jan 9 10:00:00 2020  האולטימטום של מרצ לשפיר: מקום 5 או כלום - מגזין מנטה
Thu Jan 9 10:00:00 2020  מקורבים לעמיר פרץ: "לא שולל איחוד עם מרצ" - ynet ידיעות אחרונות
Tue Jan 7 10:00:00 2020  מרצ מחזקים שותפות יהודית-ערבית: רוצים אישה מהמגזר למקום השישי - גלובס
Mon Jan 6 10:00:00 2020  בעקבות בדיקת "המשרוקית": לחץ על עמיר פרץ להתאחד עם מרצ - גלובס
Mon Jan 6 10:00:00 2020  יאיר בן־חור: מרצ משופרת - זמן ישראל
Tue Dec 31 10:00:00 2019  סקר פנימי של מרצ: איחוד עם העבודה לא ישנה את מספר המנדטים לכל מפלגה - הארץ
Sun Dec 29 10:00:00 2019  בחירות 2020: פרץ שוקל חיבור עם מרצ - ח"כ לוי מתנגדת: "חיבור כזה יפגע בנו" - mako
Sat Dec 28 10:00:00 2019  בחירות 2020: עמיר פרץ רומז על איחוד אפשרי עם מרצ - מעריב
Thu Dec 26 10:00:00 2019  מרצ במגעים לשריון ראש העיר סכנין לשעבר כדי לחזק את כוחה בציבור הערבי - הארץ
Sun Dec 22 10:00:00 2019  מרצ ויתרה על הפריימריז, חילופי האשמות בין שפיר לזנדברג - ynet ידיעות אחרונות
Tue Dec 17 10:00:00 2019  היחידה שלא זיגזגה - הארץ
Mon Dec 16 10:00:00 2019  מרצ שוקלת לפרק את המחנה הדמוקרטי ולהיפרד מסתיו שפיר ומיאיר גולן - הארץ
Mon Dec 16 10:00:00 2019  ניצן הורוביץ יישאר לעמוד בראשות רשימת מרצ - גלובס
Sun Sep 22 10:00:00 2019  מרצ בלי ח"כ ערבי? הורוביץ חייב להתפטר - הארץ
Wed Jul 31 10:00:00 2019  הרמץ של מרצ - הארץ
Wed Jul 24 10:00:00 2019  מסתמן: ברק יוותר על מקום ריאלי בשביל איחוד עם מרצ - גלובס
Thu Jul 11 10:00:00 2019  רשימת מרצ לכנסת: זנדברג במקום השני ואחריה גילאון, פריג' ורז - הארץ
Thu Jun 27 10:00:00 2019  הורוביץ ניצח את זנדברג בבחירות לראשות מרצ - גלובס
Tue Jun 25 10:00:00 2019  "מרצ הפגינה בבחירות עמידות מעוררת אופטימיות": תמר זנדברג עונה כעת לשאלות גולשי "הארץ" - הארץ
Sun Jun 16 10:00:00 2019  מרצ החליטה: הוועידה תבחר את היו"ר והרשימה - ynet ידיעות אחרונות
לחדשות ומבזקים נוספים לחץ כאן
הרשם וקבל את כל העידכונים החמים על מפלגת מרצ ב- SMS
או שלח SMS עם המילה מרצ למספר 1818
השאר בעניינים
קבל כל יום את כל החדשות על מפלגת מרצ וחבריה ישירות למייל:
שם: כתובת אימייל: