אתרי המפלגה
חיפוש באתרי המפלגה
 
חדשות שהתפרסמו היום על מרצ
Wed May 18 18:37:00 2022  'מרצ' נגד בר לב: "טעות מסוכנת ומדאיגה" - בחדרי חרדים
Wed May 18 17:56:00 2022  אפילו במפרץ תוהים לאן נעלם השמאל הישראלי - סוף שבוע - הארץ
Wed May 18 16:03:11 2022  שחקן העבר של הפועל כפר סבא רוני שניידר נבחר להיות המנהל המקצועי של כל נבחרות ארה"ב בכדורגל למכביה // מאת דוד בן אשר - ירוק - ירוק
Wed May 18 15:17:00 2022  מתקפה חריפה נגד בנט: "התרנגול שעומד בראש ערימת הזבל" - בחדרי חרדים
Wed May 18 14:40:00 2022  השרה מ'מרצ': אל תדליקו מדורות ל"ג בעומר - בחדרי חרדים
Wed May 18 12:22:43 2022  שקד לסער: האמנה לאלימות מגדרית עלולה לחייב מתן מעמד לנשים רבות שנרדפות - הארץ
Wed May 18 05:55:00 2022  המינהל האזרחי מממש 70% מצווי ההריסה לפלסטינים, ו–30% מהצווים למתנחלים - הארץ
Tue May 17 21:26:46 2022  רק בירושלים: אירוע של משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה נערך בהפרדה מגדרית - כל העיר – ירושלים
Tue May 17 20:20:43 2022  ג'ירו ד'איטליה קטע 10: ביניאם גירמאי מאריתריאה עושה היסטוריה ומנצח - ריצה, אופניים, טריאתלון, שחייה - שוונג
Tue May 17 17:55:00 2022  בנט הוא אנושי, אבל כמו שלמדה סילמן - זה לא אומר שהוא פראייר - הארץ
Tue May 17 14:03:00 2022  למה לא יהיה "שיוויון" בחוק הלאום - כאן | תאגיד השידור הישראלי
Tue May 17 10:16:49 2022  שר הבריאות איים בהגשת כתבי אישום לאחר תקיפת הרופאים - אייס
Mon May 16 16:15:00 2022  ח״כ רוזין על שחרורו של אלון קסטיאל: "יריקה נוספת בפרצופן של הנפגעות" - מעריב
Mon May 16 15:56:20 2022  סער: "לעגן את עקרון השוויון בחוק יסוד", לפיד: "בהסכמת כל הקואליציה" - ynet ידיעות אחרונות
Mon May 16 12:42:00 2022  משרד התחבורה מקדם הסדרה של רשיונות לאופניים חשמליים למבקשי מקלט בישראל - מעריב
Mon May 16 10:18:26 2022  גולן עם העם. והפעם: גולן אזולאי במפגש מרגש עם אורי זכי - הידברות
Mon May 16 09:47:00 2022  השר פריג': "אין מה לפחד מדגל פלסטין" - ynet ידיעות אחרונות
Mon May 16 09:09:27 2022  עודה: לא שכחנו ששקד העבירה חוק למרות התנגדות מרצ - וואלה! חדשות
Mon May 16 08:22:00 2022  שקד נגד ההצעה לתקן את חוק הלאום: אם תידרש, ימינה תטיל וטו - הארץ
Sun May 15 22:23:00 2022  בדרך למשבר נוסף? חוק הלאום מעורר מחלוקת בקואליציה - מעריב
Sun May 15 20:21:06 2022  טריפ אדוויזר: אלה עשרת המלונות הטובים בעולם - כלכליסט
Sun May 15 20:00:00 2022  דיסטל־אטבריאן רוצה לסייע לשמאל "לנווט דרך הקירות" אל הליכוד - הארץ
Sun May 15 11:01:00 2022  מתנגדי הרכבל בירושלים מבטיחים להמשיך במאבק: "בג"ץ - שחקן פוליטי" - ynet ידיעות אחרונות
Sun May 15 07:34:19 2022  הפתרון לחולצות ה-M16: הימין צריך לאמץ את רע"ם - Makor Rishon
Sun May 15 06:00:00 2022  הפחית מחצית מצריכת השקיות החד־פעמיות: קריאה להרחיב את חוק השקיות - מעריב
Fri May 13 16:48:00 2022  ההתפטרות היום מוכיחה: בנט התפוגג — לפיד וליברמן הם ראשי הממשלה - TheMarker
Fri May 13 14:24:00 2022  עימותים פרצו בהלוויית כתבת אל-ג'זירה בירושלים, שוטרים הכו משתתפים באלות - הארץ
Thu May 12 12:45:00 2022  עידית סילמן נגד ימינה: איבדה את דרכה, שינתה את שפתה - ערוץ 7
Thu May 12 12:27:19 2022  נחתמה העסקה: טראמפ מכר את המלון בוושינגטון ב-375 מיליון דולר - כלכליסט
Thu May 12 06:10:00 2022  מחזיקת תיק הלהט"ב בראשל"צ: "תמיד יש מתנגדים חשוכים, מצעד הגאווה יעבור בשלום" - ynet ידיעות אחרונות
Wed May 11 17:13:00 2022  יאיר גולן יצא לראיון, וההצעה להקמת ועדת חקירה לפרשת NSO עברה בטרומית - הארץ
Wed May 11 08:12:00 2022  מי זכאי לחופשת לידה כיום ומה המשמעות של הצעת מיכאלי וליברמן? - ynet ידיעות אחרונות
Wed May 11 06:00:00 2022  מנסור עבאס הוא הקול האותנטי של השמאל הישראלי - הארץ
Wed May 11 00:01:00 2022  לא למלחמת שלום הממשלה - הארץ
Mon May 9 14:52:00 2022  ממשלה מתנדנדת, כלכלה דוהרת: חודש רביעי של עודף תקציבי; הגירעון ירד ל-0.6% - TheMarker
Sat May 7 10:00:00 2022  "חוסר אחריות": בעבודה מתנגדים לאפשרות של איחוד רשימות עם מרצ - מעריב
Tue May 3 10:00:00 2022  העימות בין הורביץ לפריג': "רומס אותי באופן מכוון" - בחדרי חרדים
Tue May 3 10:00:00 2022  ח"כים נכחו בטקס הישראלי-פלסטיני, מפגיני ימין התעמתו עם המשתתפים - ynet ידיעות אחרונות
Mon May 2 10:00:00 2022  סטיבן מרצ'נט בריאיון בלעדי: "לא פוסל קאמבק של 'המשרד'" - וואלה! תרבות
Sun May 1 10:00:00 2022  לא רק גילאון מת. יחד איתו מרצ מתה סופית - הארץ
Tue Apr 26 10:00:00 2022  מכפר סבא בראש למרצ: חברת המועצה קרן גרשון חגואל תתמודד על ראשות הרשימה - צומת השרון כפר סבא
Tue Apr 19 10:00:00 2022  להלן רשימת הדרישות שמרצ צריכה להציג - הארץ
Tue Apr 19 10:00:00 2022  מרצ לא עוצרת את המתנחלים שבגללם אין לכם דירה - הארץ
Tue Apr 19 10:00:00 2022  זהבה גלאון נגד הצעדה לחומש: צה"ל נכנע לסמוטריצ'ים - ערוץ 7
Sat Apr 16 10:00:00 2022  הדמיון בין איילת שקד ליו"רית מרצ לשעבר - גלובס
Sun Apr 10 10:00:00 2022  "ההיגיון האכזרי על פי מרצ" - סרוגים
Thu Apr 7 10:00:00 2022  מרצ ורע"מ לוחצות על המשותפת לתמוך בממשלת בנט - מעריב
Fri Mar 18 09:00:00 2022  הפיצוי של מרצ על חוק האזרחות - ערוץ 7
Sun Mar 13 10:00:00 2022  מרצ - שולה הייתה מתביישת בכם ובכן - וואלה! חדשות
Thu Mar 10 10:00:00 2022  חוק האזרחות אושר בכנסת בקריאה שנייה ושלישית, מרצ ורע"ם התנגדו - הארץ
Sat Mar 5 10:00:00 2022  מרצ: זו חובתנו על פי אמנת האו"ם. אל לנו לעמוד מנגד - סרוגים
Sat Mar 5 10:00:00 2022  רן כהן: "מרצ הייתה מאוד קרובה לפריפריות, אך עשתה טעות איומה" - מעריב
Fri Feb 25 10:00:00 2022  השותפים החדשים של גנץ בחזית נגד מרצ והעבודה - גלובס
Tue Feb 22 10:00:00 2022  פיצוץ נוסף | אורבך נגד מרצ: חפשו תג מחיר אחר - סרוגים
Tue Feb 22 10:00:00 2022  "שיחפשו תג מחיר אחר": מרצ מעוררת זעם בממשלה - מעריב
Tue Feb 22 10:00:00 2022  זו הח"כית החדשה של מפלגת מרצ - סרוגים
Sun Feb 20 10:00:00 2022  למרות התנגדות מרצ והעבודה התכנית הכלכלית אושרה: מתי יעלה שכר המינימום? - כיפה
Sat Feb 19 10:00:00 2022  אלוני, שריד - והורוביץ? הקשיים של יו"ר מרצ - ynet ידיעות אחרונות
Fri Feb 18 10:00:00 2022  מרצ אישרה חוקה חדשה למפלגה: אלו השינויים הצפויים - כיפה
Thu Feb 10 10:00:00 2022  סיעת 'מרצ' נגד תכנית ראש הממשלה: "מדירה אוכלוסיות מוחלשות" - בחדרי חרדים
Sun Feb 6 10:00:00 2022  זנדברג: "נצביע נגד כל הגרסאות של חוק האזרחות, הוא גזעני ומיותר" - ynet ידיעות אחרונות
Sun Feb 6 10:00:00 2022  N12 - מרצ התנגדה בממשלה, חוק האזרחות עבר - mako
Fri Feb 4 10:00:00 2022  מרצ דורשת מבנט ולפיד לעצור את הכשרת המאחז אביתר: "מדרון חלקלק" - וואלה! חדשות
Fri Feb 4 10:00:00 2022  למרצ נשארה רק הרטוריקה - זמן ישראל
Wed Feb 2 10:00:00 2022  "נתניהו לא עשה דברים כאלה": העקיצה של אחמד טיבי לבכירי מרצ - מעריב
Wed Feb 2 10:00:00 2022  שקיפות? יושרה? לא אצל יו"ר מרצ - הארץ
Sun Jan 30 10:00:00 2022  קריאה דחופה למרצ: הישארו בממשלה הזאת - דעות - הארץ
Sat Jan 22 10:00:00 2022  מרצ דרשה נציגים ערבים בוועדת השמות הממשלתית, משרד רה"מ מינה שני אנשי שמאל יהודים - ynet ידיעות אחרונות
Thu Jan 20 10:00:00 2022  מוסי רז באולפן: "לא חושב שבנט ירצה להיזכר ככה" - סרוגים
Wed Jan 19 10:00:00 2022  הסדקים בקואליציה: הצעד של מרצ לבלימת חוק האזרחות - וואלה! חדשות
Mon Dec 27 10:00:00 2021  מרצ משנים מדיניות כלפי הגולן? תשובתו המפתיעה של הורוביץ - מעריב
Tue Dec 21 10:00:00 2021  הח"כית של מרצ הפתיעה: "חייבים לבדוק את זה" - סרוגים
Sun Dec 19 10:00:00 2021  הוכרע הקרב הפנימי במרצ. הכיבוש נשכח - ynet ידיעות אחרונות
Mon Dec 6 10:00:00 2021  "זה יתפוצץ": הפעיל החברתי אבי דבוש על הפערים החברתיים והספר החדש - מעריב
Fri Nov 19 10:00:00 2021  מתיחות נוספת בקואליציה? זהו החוק שמעורר מחלוקות בין מרצ וימינה - מעריב
Thu Nov 4 09:00:00 2021  במרצ ציינו את רצח רבין: "מכשירים קרקע לרצח הבא" - אייס
Wed Nov 3 09:00:00 2021  שתיקה ותגובות פושרות: ההתייחסות של בכירי מרצ לפרשת איתי פנקס-ארד - ynet ידיעות אחרונות
Sun Oct 24 10:00:00 2021  ניצן הורוביץ צריך להיזהר מעוד 20 שנות אופוזיציה - ynet ידיעות אחרונות
Sun Oct 24 10:00:00 2021  מרצ זועמת על מכרזי בנייה בהתנחלויות: "לא סופרים אותנו, סכנה לקיום הממשלה" - ynet ידיעות אחרונות
Mon Oct 18 10:00:00 2021  חברי מרצ לא ידעו שצולמו, והעימותים נחשפו: "כשבוכים, כדאי להראות לי קודם" - ynet ידיעות אחרונות
Sun Oct 3 10:00:00 2021  אבו מאזן אירח את בכירי מרצ: "תגידו לאיילת שקד שאני רוצה לפגוש אותה" - ynet ידיעות אחרונות
Tue Sep 28 10:00:00 2021  "אותנו הפלשתינים מעניינים" | מרצ בביקורת על מה שלא נאמר בנאום - כיפה
Mon Aug 23 10:00:00 2021  מרצ עם כחול לבן והעבודה: נצביע נגד ההסדרים אם רפורמת החקלאות בפנים - ynet ידיעות אחרונות
Thu Aug 19 10:00:00 2021  מרצ והעבודה דורשות: לעצור את הקמת רשות הרגולציה - כלכליסט
Fri Jul 30 10:00:00 2021  מרצ מובילה מגעים מול הפלסטינים בברכת רה"מ בנט - גלובס
Fri Jul 2 10:00:00 2021  מרצ דורשת מהממשלה להקפיא הריסות בתים בסילוואן בעקבות מתווה המאחז אביתר - הארץ
Thu Jul 1 10:00:00 2021  מכשול לקואליציה: מרצ תתנגד לחוק האזרחות - ynet ידיעות אחרונות
Sun Jun 13 10:00:00 2021  פרקליטת המחבלים: חברת הכנסת החדשה של מרצ - Makor Rishon
Fri Jun 11 10:00:00 2021  מרצ אישרה את הכניסה לממשלה: "ננסה להביא משהו אחר, בלי כל הרעל" - ynet ידיעות אחרונות
Thu Jun 10 10:00:00 2021  פורסם הסכם יש עתיד-מרצ: בלי צעדים מדיניים חד-צדדיים - ynet ידיעות אחרונות
Tue Mar 23 09:00:00 2021  רשימת מרצ לכנסת ה-24 - כיפה
Thu Mar 18 09:00:00 2021  חמש סיבות טובות להצביע מרצ - הארץ
Fri Mar 12 10:00:00 2021  מרצ: האם החודש הנורא שעבר עליה עלול לסמל את הסוף של המפלגה? - מעריב
Wed Mar 10 10:00:00 2021  מרצ לא נכשלה ולא הפסידה, היא פשוט ניצחה יותר מדי - שיחה מקומית
Wed Mar 10 10:00:00 2021  בחשש מנפילה מתחת לאחוז החסימה, מרצ מנסה לפייס את הלהט"ב ולקרוץ לחברה הערבית - הארץ
Tue Mar 9 10:00:00 2021  "מרצ הטביעה חותם יותר מממשלות. אין מצב שלא נעבור". שיחת מסדרון עם תמר זנדברג - הארץ
Sun Mar 7 10:00:00 2021  כן, להציל את מרצ - הארץ
Mon Mar 1 10:00:00 2021  מרצ מציגה מצע כלכלי: "מדיניות המענקים של נתניהו הוכיחה שהוא הצטרף אלינו" - TheMarker
Sun Jan 3 10:00:00 2021  מרצ מבטלת את הפריימריז ומגדילה את הייצוג לחברה הערבית - גלובס
לחדשות ומבזקים נוספים לחץ כאן
הרשם וקבל את כל העידכונים החמים על מפלגת מרצ ב- SMS
או שלח SMS עם המילה מרצ למספר 1818
השאר בעניינים
קבל כל יום את כל החדשות על מפלגת מרצ וחבריה ישירות למייל:
שם: כתובת אימייל: