אתרי המפלגה
חיפוש באתרי המפלגה
 
חדשות שהתפרסמו היום על מרצ
Wed Jun 26 18:55:59 2019  רביב דרוקר החזיר אותנו אחורה | הטור של חנה בית הלחמי - צומת השרון רעננה
Wed Jun 26 18:34:37 2019  הכנסת מגיבה לברק, הנדל: שיתאחד עם מרצ והעבודה - סרוגים
Wed Jun 26 18:03:00 2019  אהוד ברק הודיע על הקמת מפלגה חדשה: "זה לא הזמן להיות על הגדר" - הארץ
Wed Jun 26 16:26:51 2019  גנץ: "אני יכולתי להרכיב ממשלת הסכמה לאומית למען ישראל" - גלובס
Wed Jun 26 16:10:18 2019  השמאל הוותיק מת, ברוכים הבאים לעידן השמאל הירוק - הארץ
Wed Jun 26 14:08:37 2019  בחירות בשמאל: העבודה ומרצ יבחרו יו"ר - קול חי
Wed Jun 26 13:16:36 2019  לא עריפת ראשים, בחירה מושכלת - הארץ
Wed Jun 26 12:06:36 2019  מכינת עלי לא תיסגר: הצעתה של תמר זנדברג נדחתה - כיפה
Wed Jun 26 11:42:00 2019  משרד המשפטים דחה את בקשתה של תמר זנדברג להפסיק לתקצב את מכינת עלי - מעריב
Wed Jun 26 09:57:54 2019  משפטי השדה של רביב דרוקר - הארץ
Wed Jun 26 06:09:00 2019  ניצן הורוביץ, המתמודד על ראשות מרצ, רחוק מהסטנדרט הגבוה שלה - מעריב
Tue Jun 25 23:26:00 2019  ספין או מהלך אמיתי? לנתניהו יש דרך ארוכה עד לביטול הבחירות - וואלה!
Tue Jun 25 14:28:47 2019  "מרצ הפגינה בבחירות עמידות מעוררת אופטימיות": תמר זנדברג עונה כעת לשאלות גולשי "הארץ" - הארץ
Tue Jun 25 14:08:19 2019  האם אבי ארזי יתמודד לתפקיד יו“ר מרצ ראשון לציון? בית הדין של התנועה פסק כי על פי תקנון המפלגה חברת המועצה אילנית הרוש לא יכולה לכהן בתפקיד כפול חברת מועצה וגם יו“ר הסניף - BE106
Tue Jun 25 02:00:00 2019  תורה של זנדברג - הארץ
Mon Jun 24 23:32:00 2019  מריו בת"א: הסתערות על החנות של נינטנדו - ynet ידיעות אחרונות
Mon Jun 24 22:30:00 2019  סיבוב הופעות: זה שהעציב, זה שהרגיז וזה שהזכיר שאנחנו טובים משכנינו - מעריב
Mon Jun 24 19:05:06 2019  תמר זנדברג וניצן הורוביץ יענו מחר לשאלות גולשי "הארץ". הציגו את שאלותיכם - הארץ
Mon Jun 24 14:05:11 2019  איוב קרא התפטר מתפקידו כשר התקשורת: "כל הצלחה הפכה לצערי לכישלון" - הארץ
Mon Jun 24 02:00:00 2019  לבחור בהורוביץ, כי זנדברג היא פשוט תקלה - דעות - הארץ
Sun Jun 23 19:56:00 2019  אהוד ברק ויאיר גולן עשויים לרוץ יחד בבחירות - ישראל היום
Sun Jun 23 09:19:00 2019  ההבדל בין הנשיקה של רמון לבין פרשת מרצ - ynet ידיעות אחרונות
Sun Jun 23 08:02:21 2019  בחירות 2019: העבודה ומרצ מתכוננות לשבוע פוליטי עמוס - וואלה! - וואלה!
Sat Jun 22 20:00:00 2019  המרד הערבי הגדול - הארץ
Fri Jun 21 11:52:00 2019  בחירות 2019: פחות מ-3 חודשים למועד, המפה הפוליטית לא ברורה - מעריב
Fri Jun 21 08:39:00 2019  סקר: הליכוד - 34, כחול לבן - 33 - ערוץ 7
Fri Jun 21 02:00:00 2019  סער ונויבך עושות סדר - הארץ
Fri Jun 21 00:33:29 2019  עוד לפני תחילת הקמפיינים, נתניהו מזהה איום קיומי ברור - הארץ
Thu Jun 20 23:25:00 2019  דעה | שביט ויוהרת האליטה הישנה - ישראל היום
Thu Jun 20 20:00:00 2019  לא לפספס את הרכבת - הארץ
Thu Jun 20 14:27:00 2019  הולכים על הראש - ישראל היום
Thu Jun 20 12:55:00 2019  חיילים במרצ: למה לא נותנים לנו להצביע בפריימריז? - ynet ידיעות אחרונות
Thu Jun 20 11:19:43 2019  במקרה הזה, קמפיין Metoo עבר את הגבול - הארץ
Tue Jun 18 09:42:54 2019  אורית קמיר, התמודדי לראשות מרצ - ישראליזם - הארץ
Mon Jun 17 10:00:00 2019  הורוביץ: "רוצה לחדד את אידיאולוגיית מרצ", מגל שוקל לחזור לפוליטיקה - מעריב
Sun Jun 16 10:00:00 2019  תחקיר "המקור" על נמרוד ברנע היה חשוב כמו שהוא היה מצוין - וואלה!
Sun Jun 16 10:00:00 2019  בחירות 2019: ועידת מרצ תכריע על קיום הפריימריז - מעריב
Sun Jun 16 10:00:00 2019  מפלגת מרצ הודיעה: ב-27.6 יתקיימו פריימריז על ראשות המפלגה - חדשות 0404
Sun Jun 16 10:00:00 2019  כישלון לזנדברג: ועידת מרצ תקבע את זהות יו"ר המפלגה ואת הרכב הרשימה לכנסת - הארץ
Fri Jun 14 10:00:00 2019  הרשימה המשותפת מתאחדת וסותמת את הגולל על שותפות יהודית-ערבית - אל-מוניטור
Thu Jun 13 17:51:30 2019  הריצה המשותפת של עיסאווי פריג' ומוסי רז מאתגרת את השמאל - שיחה מקומית
Thu Jun 13 10:00:00 2019  גילאון: לא אתמודד על ראשות 'מרצ', אתמוך בניצן הורוביץ - מעריב
Wed Jun 12 10:00:00 2019  מוסי רז ועיסאווי פריג' ירוצו יחד לראשות מרצ - מעריב
Mon Jun 10 10:00:00 2019  ניצן הורוביץ הודיע: אתמודד על ראשות מרצ - כיכר השבת
Mon Jun 10 10:00:00 2019  חוזר ל'מרצ' ורוצה את הראשות - כל הזמן
Mon Jun 10 10:00:00 2019  ניצן הורוביץ הודיע: מתמודד על ראשות מרצ - ynet ידיעות אחרונות
Sat Jun 8 10:00:00 2019  "מה שהכי חשוב: להחזיר את הקיבוצניקים לעבודה" - מיינט קיבוץ - חדשות הקיבוץ - מיינט קיבוץ
Wed Jun 5 10:00:00 2019  במרצ בוחנים חיבור עם מפלגה ערבית - סרוגים
Tue Jun 4 10:00:00 2019  במרצ מקדמים הקפאה של הרשימה במקום פריימריז ובוחנים חבירה לחד"ש-תע"ל - הארץ
Tue Jun 4 10:00:00 2019  המועמדת הטבעית להנהגת מפלגת העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Tue Jun 4 10:00:00 2019  איחוד בין מרצ לרשימה המשותפת לא יועיל לאף אחת מהן - שיחה מקומית
Mon Jun 3 10:00:00 2019  מרצ החליטה, עכשיו תור העבודה - הסמן השמאלי - הארץ
Mon Jun 3 10:00:00 2019  הקצנה או היעלמות: מפלגת העבודה בדרך ללא מוצא - מקור ראשון
Sun Jun 2 10:00:00 2019  חיבור של מרצ לעבודה הוא יריקה בפרצוף הערבים שהצביעו לה - שיחה מקומית
Fri May 31 10:00:00 2019  גבאי: "נרוץ עם מרצ או כחול לבן; לבטל את רוטציית גנץ-לפיד" - ynet ידיעות אחרונות
Fri May 31 10:00:00 2019  גבאי: "העבודה תתאחד עם מרצ או כחול לבן" - ישראל היום
Fri May 31 10:00:00 2019  אבי גבאי מנסה לשקם את העבודה: "חייבת לרוץ עם מרצ או כחול לבן" - גלובס
Thu May 30 10:00:00 2019  מרצ, הגיע הזמן למהלך היסטורי - להצטרף לרשימה המשותפת - שיחה מקומית
Thu May 30 10:00:00 2019  מרצ רוצה איחוד, אך בעבודה צריכים למצוא קודם יורש לגבאי - הארץ
Thu May 30 10:00:00 2019  זנדברג קוראת לריצה משותפת עם מפלגת העבודה - ynet ידיעות אחרונות
Thu May 2 10:00:00 2019  מרצ: זנדברג "פעלה ללא סמכות" בפרשת טענות על הטרדה מינית - ynet ידיעות אחרונות
Sat Apr 13 10:00:00 2019  מרצ והעבודה בוחנות איחוד בכנסת; חשש בעבודה מפיצול במפלגה - הארץ
Wed Apr 10 10:00:00 2019  החדשות - חברי הכנסת ה-21 מטעם מרצ - mako
Wed Apr 10 10:00:00 2019  "יש תקווה": במרצ שרדו את הנהירה לגנץ והדשדוש במגזר הערבי - וואלה! בחירות 2019 - וואלה!
Wed Apr 10 10:00:00 2019  זנדברג ל"הארץ": מרצ שרדה את הצונאמי בזכות המצביעים הערבים - הארץ
Tue Apr 9 10:00:00 2019  מרצ עם 4–5 מנדטים; זנדברג: מוקדם לדבר על ממשלה, אבל ביקשנו את תיק החינוך - הארץ
Mon Apr 8 10:00:00 2019  תיעוד מכות ומחאה נגד ספאם בכנס מרצ: "להסרה, השב הסר" - ynet ידיעות אחרונות
Sun Apr 7 10:00:00 2019  זנדברג: "בלי מרצ - אין לגנץ 61 ממליצים" - ynet ידיעות אחרונות
Sun Apr 7 10:00:00 2019  קריאה לשותפיי בקיבוצים: ואף על פי כן - מרצ. דעה - מיינט קיבוץ
Thu Apr 4 10:00:00 2019  זה לא שקובי אוז גזען. זאת מרצ שמנותקת - ynet ידיעות אחרונות
Wed Apr 3 10:00:00 2019  עוז זהבי, אולארצ'יק וטועמה תומכים במרצ: "אחלה מפלגה" - ynet ידיעות אחרונות
Wed Apr 3 10:00:00 2019  זנדברג בכנס ג'רוזלם פוסט: "בלי מרצ לא תהיה לגנץ ממשלה" - מעריב
Mon Apr 1 10:00:00 2019  זה מה שיש לכם מרצ, נאום של בגין? - הארץ
Mon Apr 1 10:00:00 2019  "בחירות גורליות": מרצ מנסה לשדר מהפך - ובינתיים בעיקר שורדת - וואלה! - וואלה!
Thu Mar 28 09:00:00 2019  מרצ פרסמה תמונה של אושוויץ בסרטון בחירות בו קראה לסיום הכיבוש - הארץ
Thu Mar 28 09:00:00 2019  אושוויץ בסרטון של פעיל מרצ: "ביזוי השואה" - ynet ידיעות אחרונות
Mon Mar 11 09:00:00 2019  מרצ השיקה את הקמפיין: "אין מהפך בלי מרצ" - ynet ידיעות אחרונות
Thu Feb 21 10:00:00 2019  אין איחוד בשמאל: אבי גבאי הודיע על סירוב להתאחד עם מרצ - גלובס
Sun Feb 17 10:00:00 2019  מועדון החברים של מרצ נשאר סגור - הארץ
Fri Feb 15 10:00:00 2019  מרצ השאירה את יניב שגיא בחוץ - מיינט קיבוץ - חדשות הקיבוץ - מיינט קיבוץ
Thu Feb 14 10:00:00 2019  היום: הפריימריז במרצ יוצאים לדרך - ynet ידיעות אחרונות
Thu Feb 14 10:00:00 2019  בלי חגיגות ובלי כוכבים: חברי מרצ נהרו לקלפיות למרות הסקרים - וואלה! - וואלה!
Thu Feb 14 10:00:00 2019  לראשונה בתולדותיה: מרצ תערוך בחירות מקדימות | כאן - כאן תאגיד השידור הישראלי
Thu Feb 14 10:00:00 2019  הקלפיות נפתחו: 23 מועמדים במרוץ לרשימת מרצ - ישראל היום
Thu Feb 14 10:00:00 2019  הפריימריז במרצ: גילאון סיים ראשון, רוזין במקום השני - מעריב
Thu Feb 14 10:00:00 2019  הייצוג הלהט"בי והסיכוי האחרון של מרצ - ynet ידיעות אחרונות
Mon Feb 11 10:00:00 2019  אחרי הפריימריז: בעבודה יחליטו האם להתמזג עם מרצ - גלובס
Mon Feb 11 10:00:00 2019  המתמודדים של מרצ: "העבודה סיימה את תפקידה ההיסטורי, אין לה אידיאולוגיה" - ynet ידיעות אחרונות
Sat Feb 9 10:00:00 2019  ביקום מרצ: הפריימריז במפלגת הבוטיק ירעננו את השורות? - גלובס
Fri Feb 8 10:00:00 2019  הצבעה מוקדמת בפריימריז של מרצ – אבי בוסקילה וענת ניר נגד הממסד הוותיק - גלובס
Wed Feb 6 10:00:00 2019  מרצ חייבת להישאר על המפה הפוליטית | דעה - מעריב
Sat Jan 26 10:00:00 2019  27 שנים אחרי ההישג הגדול של מרצ, האם שולמית אלוני הייתה מזהה את מפלגתה? - מעריב
Tue Jan 22 10:00:00 2019  יעל ארד נגד מרצ: "הסירו את שמי מהקמפיין שלכם" - ynet ידיעות אחרונות
Wed Jan 16 10:00:00 2019  מרצ הוכיחה שגם מהספסל האחורי ניתן להוביל שינוי חברתי - גלובס
Sun Jan 6 10:00:00 2019  מרצ תבדוק תלונות על הטרדה מינית מצד חבר הנהלה | כאן - כאן תאגיד השידור הישראלי
Wed Jan 2 10:00:00 2019  טענות נגד זנדברג: "לא טיפלה בתלונות על הטרדה מינית נגד חבר הנהלת מרצ" - מעריב
Mon Dec 31 10:00:00 2018  לראשונה בתולדות מפלגת מרצ: ייערכו פריימריז פתוחים - גלובס
Mon Dec 24 10:00:00 2018  זהבה גלאון: "פסילת מוטי רז בוועידת מרצ - לא רק ממניעים אידאולוגים" - מעריב
Sun Dec 23 10:00:00 2018  "נעצור את ההשתוללות של הימין": מרצ ערכה כנס ראשון לקראת הבחירות - מעריב
Wed Dec 19 10:00:00 2018  מוסי רז הוא לא העניין, השאלה אם מרצ תילחם בכיבוש - שיחה מקומית
לחדשות ומבזקים נוספים לחץ כאן
הרשם וקבל את כל העידכונים החמים על מפלגת מרצ ב- SMS
או שלח SMS עם המילה מרצ למספר 1818
השאר בעניינים
קבל כל יום את כל החדשות על מפלגת מרצ וחבריה ישירות למייל:
שם: כתובת אימייל: