אתרי המפלגה
חיפוש באתרי המפלגה
 
חדשות שהתפרסמו היום על מרצ
Mon May 10 03:00:00 2021  ממשלת שיתוק: מסמך הוויתורים של "קואליציית השינוי" - ישראל היום
Sun May 9 23:42:01 2021  הסכם שלוש: מילאן שלישית אחרי 0:3 על יובנטוס - ישראל היום
Sun May 9 20:28:00 2021  בימינה מעריכים: עבאס יתמוך בממשלת השינוי, ייתכן שנוכל להרכיב אותה השבוע - הארץ
Sun May 9 20:20:00 2021  בדרך לממשלת שינוי? עבאס יציג למפלגתו את ההסכם עם לפיד ובנט - מעריב
Sun May 9 19:35:53 2021  קרב במו"מ להרכבת הממשלה: מי יהיה יו"ר ועדת הכספים? - גלובס
Sun May 9 16:30:00 2021  עבאס ובנט נפגשו ודנו בתנאים להרכבת ממשלה - הארץ
Sun May 9 15:08:53 2021  ללא בושה: כשבנט דיבר על ליברמן והתכוון לעצמו. צפו - סרוגים - סרוגים
Sun May 9 14:50:56 2021  לא מתרגשים מבנט: מרצ מתעקשת על תיק החינוך - סרוגים
Sun May 9 14:04:05 2021  עבאס רוצה הקמת עיר ערבית. ומה מרצ? • אלה הדרישות של המפלגות - חרדים10
Sun May 9 11:20:00 2021  בנט נפגש עם חברי סיעתו ברקע החשש שיתנגדו להרכבת ממשלה - הארץ
Sun May 9 09:36:43 2021  המו"מ הקואליציוני: השאיפה לסגור הסכם, קשיים מול מרצ והעבודה - סרוגים
Sun May 9 09:09:00 2021  ח"כ מוסי רז: "מוכנים לפשרות להקמת ממשלה, אך לא נשלים עם דחיקת מרצ בנושאים ערכיים" - מעריב
Sun May 9 08:31:35 2021  ברקו התעקש וניצן הורוביץ נאלץ לספר את האמת - מקור ראשון
Sat May 8 19:27:54 2021  למה שליברמן יהיה שר האוצר - ולא מרב מיכאלי או איילת שקד? - TheMarker
Sat May 8 11:58:00 2021  אופירה וברקו: מדוע סירבה אסייג לקמפיין להלבשה תחתונה? - מעריב
Fri May 7 19:02:00 2021  בנט לאחר הפגישות עם ראשי גוש השינוי: לא פשוט לגשר על הפערים - הארץ
Fri May 7 18:09:11 2021  בנט מנסה להגיע להסכמות מהירות, זו חלוקת התיקים המסתמנת - גלובס
Fri May 7 15:33:01 2021  המירוץ להקמת ממשלת שמאל: בנט וניצן הורביץ נפגשים כעת - ערוץ 20
Fri May 7 15:00:00 2021  החבר חדש של נפתלי: בנט ולפיד נפגשים עם יו"ר מרצ הורוביץ - 0404 - חדשות 0404
Fri May 7 10:00:00 2021  עבאס צפוי להיפגש עם בנט ולפיד ולהציג את תנאיו לתמיכה באחדות - הארץ
Fri May 7 09:38:00 2021  לפיד ובנט נפגשו עם סער, גנץ והורוביץ - הארץ
Fri May 7 09:33:00 2021  המגעים להרכבת הממשלה: לפיד, בנט וסער נועדו - וואלה! חדשות
Fri May 7 08:17:00 2021  חניכי המכינה שייסד שיקלי: מזועזעים, חינכת אותנו לאחדות - וואלה! חדשות
Fri May 7 07:08:32 2021  רע"מ לפני מרצ? במה צודק עמיחי שיקלי - סרוגים - סרוגים
Fri May 7 00:00:31 2021  ישראלים הציעו סיוע לביה"ד בהאג בחקירה נגד ישראל - ישראל היום
Thu May 6 22:58:00 2021  עמיחי שיקלי: מעדיף את מנסור עבאס על מרצ - ערוץ 7
Thu May 6 22:47:18 2021  חכ שיקלי: מעדיף את מנסור עבאס על ממשלה עם השמאל - News1 מחלקה ראשונה
Thu May 6 21:19:50 2021  מנסור עבאס: "ההתנחלויות הן לא חוקיות" | שיקלי: "עדיף את רע״ם על מרצ" - כיפה
Thu May 6 20:55:00 2021  N12 - ח"כ שיקלי על הסערה הפוליטית שעורר: מעדיף את מנסור עבאס... - mako
Thu May 6 19:43:00 2021  דרעי: "זו לא ממשלת אחדות, אלא ממשלת שמאל. נפתלי, תתעשת, חזור בך" - מעריב
Thu May 6 18:35:53 2021  כשנבחרי ציבור מסרבים להיות "חיילים פשוטים" - גלובס
Thu May 6 17:16:19 2021  שאלת בנט: לאן נעלם הדיון הערכי בשמאל? - שיחה מקומית
Thu May 6 11:38:18 2021  ח"כ שיקלי: "אוהב את כל עם ישראל, פועל גם לא מעט לחיזוק הקשר עם ערביי ישראל" - ישראל היום
Thu May 6 11:02:00 2021  הפרקליטות לא תחקור את ניצן הורוביץ, איתמר בן גביר תקף בתגובה - מעריב
Thu May 6 08:57:33 2021  עורך התייעצויות: ניר אורבך יצטרף לעמיחי שיקלי? - סרוגים - סרוגים
Thu May 6 08:16:00 2021  הח"כ המורד מבהיר: "אצביע נגד ממשלה עם מרצ והמשותפת" - בחדרי חרדים
Thu May 6 08:00:00 2021  שיהיה ברור - אצביע נגד ממשלה עם מרצ והמשותפת - סרוגים - סרוגים
Thu May 6 07:58:10 2021  סילמן מגבה את בנט, שיקלי מוסיף להתנגד - ישראל היום
Wed May 5 23:13:00 2021  מרוץ הלפיד של יאיר יוכרע ע"י האח האובד בנט - כלכליסט
Wed May 5 20:06:18 2021  לפיד קיבל את המנדט; נתניהו: "בנט מנסה להטעות את הציבור" - גלובס
Wed May 5 16:03:03 2021  יש מכנה משותף שעל בסיסו יכולה לקום ממשלת שינוי, והוא צבוע בירוק‎ - זמן ישראל
Wed May 5 08:24:59 2021  גוש השינוי: חבר כנסת ממרצ הבטיח ויתורים, "תם עידן" - מעריב
Tue May 4 15:52:41 2021  ממשלת שמאל מסוגלת להסב נזק רב ושום מיעוט ימני לא ימנע זאת - מידה
Tue May 4 10:29:16 2021  הרב דובי חיון חוזר לקואליציה. התנגדות מבית למהלך של חיון - כלבו – חיפה והקריות - כלבו – חיפה והצפון
Tue May 4 08:43:00 2021  יאיר נתניהו תקף את סגל על הקלטות איילת שקד, העיתונאי: "לא לפזר שקרים" - אייס
Mon May 3 20:01:12 2021  חייבים לדרוש הפרדה מוחלטת בין קק"ל למדינה | דעה, סולון סולומון - גלובס
Sat May 1 10:00:00 2021  "די לאלימות!" הח"כ מ'מרצ' הגיע לבקר את החרדי שהותקף ע"י ערבים - בחדרי חרדים
Mon Apr 26 10:00:00 2021  ח"כ זנדברג באולפן: "המציאות בישראל הביאה לחקירה בהאג" - סרוגים
Mon Apr 26 10:00:00 2021  בנט גם ככה נבהל מהר: הבעיה עם הדרישות של מרצ והעבודה - הארץ
Mon Apr 26 10:00:00 2021  מיקי זוהר: נקים ועדה לענייני ערבים, מרצ: ועדה לענייני שוחד פוליטי - ערוץ 7
Mon Apr 26 10:00:00 2021  "לא ישפילו אותנו": האולטימטום של מרצ לכניסה לממשלת "גוש השינוי" - מעריב
Mon Apr 26 10:00:00 2021  רביב דרוקר: "בנט מופתע לטובה ממרצ וניצן הורוביץ" - אייס
Sun Apr 25 10:00:00 2021  חכ סטרוק: אי אפשר לטפל באירועים בירושלים בקואליציה עם מרצ - News1 מחלקה ראשונה
Thu Apr 22 10:00:00 2021  מדוע זכו גנץ, מיכאלי והורוביץ לשיחת טלפון מפתיעה מנתניהו - TheMarker
Thu Apr 22 10:00:00 2021  יו"ר קק"ל דחה את ההצבעה על רכישת קרקעות ביהודה ושומרון - גלובס
Thu Apr 22 10:00:00 2021  "בנט עם מרצ? הימין לא יסלח לו לעולם" - ערוץ 7
Tue Apr 20 10:00:00 2021  הליכוד: בנט דוהר לממשלת שמאל עם מרצ והעבודה - ערוץ 7
Tue Apr 20 10:00:00 2021  הליכוד: "בנט דוהר לממשלת שמאל עם מרצ והמשותפת" - סרוגים - סרוגים
Tue Apr 20 10:00:00 2021  במרצ לוחצים: לא לאשר לקק"ל רכישת קרקעות ביהודה ושומרון - גלובס
Sun Apr 18 10:00:00 2021  יאיר גולן הוא נטע זר במרצ - הארץ
Wed Apr 14 10:00:00 2021  יאיר, החיבור צריך לבוא מהצד השני - הארץ
Mon Apr 12 10:00:00 2021  על מרצ להתאחד עם העבודה - הארץ
Mon Apr 12 10:00:00 2021  ניצן הורוביץ: מרצ תתנגד לדיל נתניהו לנשיאות - ערוץ 7
Tue Mar 23 09:00:00 2021  ראשי מרצ יצאו להתעודד בתל אביב — וחזרו עם תלונות - הארץ
Sun Mar 21 09:00:00 2021  מרצ או העבודה: מה המתמטיקה אומרת? - הארץ
Sun Mar 21 09:00:00 2021  אם מרצ נשארת בחוץ, היא לא תחזור - אמרתי לכם - הארץ
Thu Mar 18 09:00:00 2021  חמש סיבות טובות להצביע מרצ - הארץ
Wed Mar 17 09:00:00 2021  מרצ דורשת מעובדיה בקלפי לתרום את הכסף למפלגה - וואלה! בחירות 2021 - וואלה!
Mon Mar 15 09:00:00 2021  פתק למרצ הוא-הוא ההצבעה האסטרטגית - הארץ
Sun Mar 14 10:00:00 2021  הפעם מרצ, פעם הבאה מכות - דו"ח ששון - הארץ
Sat Mar 13 10:00:00 2021  "מרצ היא מפלגה של כולם" - Israel Hayom
Fri Mar 12 10:00:00 2021  חשיבותה של מרצ - הארץ
Fri Mar 12 10:00:00 2021  הורוביץ: "בשמאל יש אנשים שאתה אף פעם לא יכול לרצות. מה שתעשה לא מספיק טוב" - הארץ
Fri Mar 12 10:00:00 2021  מרצ: האם החודש הנורא שעבר עליה עלול לסמל את הסוף של המפלגה? - מעריב
Thu Mar 11 10:00:00 2021  למה מרצ הגיעה לנקודה הזו? העיסוק בעבר - האזרחית ק. - הארץ
Wed Mar 10 10:00:00 2021  מרצ לא נכשלה ולא הפסידה, היא פשוט ניצחה יותר מדי - שיחה מקומית
Wed Mar 10 10:00:00 2021  בחשש מנפילה מתחת לאחוז החסימה, מרצ מנסה לפייס את הלהט"ב ולקרוץ לחברה הערבית - הארץ
Tue Mar 9 10:00:00 2021  בחירות 2021: מרצ חשפה את רשימת הידוענים שתומכים בה - מעריב
Tue Mar 9 10:00:00 2021  "מרצ הטביעה חותם יותר מממשלות. אין מצב שלא נעבור". שיחת מסדרון עם תמר זנדברג - הארץ
Mon Mar 8 10:00:00 2021  לנטוש את מרצ, בלי סנטימנטים - הארץ
Mon Mar 8 10:00:00 2021  מספר 4 ברשימת מרצ אמרה שתימנע בהצבעה על חוק טיפולי ההמרה - וחזרה בה - הארץ
Sun Mar 7 10:00:00 2021  כן, להציל את מרצ - הארץ
Thu Mar 4 10:00:00 2021  להתייסר ולהתמרמר, ובסוף להצביע מרצ - האזרחית ק. - הארץ
Tue Mar 2 10:00:00 2021  סקר חדשות 12: מרצ לא עוברת את אחוז החסימה - הארץ
Mon Mar 1 10:00:00 2021  מרצ מציגה מצע כלכלי: "מדיניות המענקים של נתניהו הוכיחה שהוא הצטרף אלינו" - TheMarker
Wed Feb 24 10:00:00 2021  מרצ מציגה: הורוביץ אצל הדודה מאמריקה - Israel Hayom
Fri Feb 12 10:00:00 2021  תחיית העבודה מציבה את מרצ בסכנה מוחשית, אך הורוביץ לא רוצה לחשוב על פרישה - הארץ
Thu Feb 4 10:00:00 2021  ח"כ גולן: "מרצ תשב בממשלה תחת סער" - Israel Hayom
Thu Feb 4 10:00:00 2021  מרצ: הכירו את רשימת המפלגה בדרך לבחירות 2021 - מעריב
Wed Feb 3 10:00:00 2021  איכשהו מרצ שוב נכשלת - הארץ
Wed Feb 3 10:00:00 2021  לא מתאחדות: העבודה תחזר אחר מצביעי מרכז כדי להותיר את מרצ מעל אחוז החסימה - הארץ
Tue Jan 12 10:00:00 2021  מרצ: ציונות טהורה, אליטיזם ועליונות לבנה - הארץ
Mon Jan 11 10:00:00 2021  האם מרצ היא המפלגה הראשונה שמעלה שני ערבים בחמישייה? - גלובס
Sun Jan 10 10:00:00 2021  מרצ: המפלגה הוותיקה לא נותנת אף סיבה להצביע לה - מעריב
Thu Jan 7 10:00:00 2021  מרצ ביטלה את הפריימריז ודני יתום השיק את מפלגתו - גלובס
Wed Jan 6 10:00:00 2021  מרצ עתרה לוועדת הבחירות: מי מממן את קמפיין השילוט "נתניהו אהוב שלנו" - כלכליסט
Tue Jan 5 10:00:00 2021  הפתרון האסטרטגי היחיד של מרצ - הארץ
Sun Jan 3 10:00:00 2021  מרצ מבטלת את הפריימריז ומגדילה את הייצוג לחברה הערבית - גלובס
Wed Dec 30 10:00:00 2020  מרצ סיימה את תפקידה - הארץ
Mon Dec 7 10:00:00 2020  ח"כ יאיר גולן הודיע כי הוא מצטרף למפלגת מרצ - גלובס
לחדשות ומבזקים נוספים לחץ כאן
הרשם וקבל את כל העידכונים החמים על מפלגת מרצ ב- SMS
או שלח SMS עם המילה מרצ למספר 1818
השאר בעניינים
קבל כל יום את כל החדשות על מפלגת מרצ וחבריה ישירות למייל:
שם: כתובת אימייל: